Eerste versie jubileumwebsite gelanceerd

Zouden we in een tijdmachine stappen en teruggaan naar 1923 om over het fenomeen 'de website' te vertellen, werden we waarschijnlijk vervolgd voor hekserij. Die gedachte geeft aan hoe veel er verandert in een eeuw tijd. De afgelopen eeuw was een enerverende wedstrijd. We zijn een wereldoorlog verder, betalen met onze telefoon en doopten onze tenuekleuren om in blauw/geel. Om al die historie - en feestelijke activiteiten die bij het jubileum horen - in beeld te brengen, sloegen Modus, All-Instap en Merkx Media de handen ineen. De komende periode werken zij samen met clubiconen, partners en sponsoren aan een optimale vulling van de jubileumwebsite. Modus verzorgt de technische kant, Merkx Media is verantwoordelijk voor alle inhoud in de vorm van tekst en beeld.